Odśnieżanie dachów

Nasza firma Lino System zajmuje się pracami na wysokościach. W naszej ofercie, oprócz prac montażowych oraz czyszczenia różnych powierzchni na wysokościach, znajdziecie również usługi zimowe, takie jak odśnieżanie dachów w województwie podlaskim.

Dlaczego powinno się odśnieżać dachy?

Nie każdy dach wymaga odśnieżania. Wszystko zależy od jego konstrukcji i odporności na zwiększenie ciężaru lub nacisku. Odśnieżanie dachów jest potrzebne, aby ich konstrukcja nie zapadła się i nie została zniszczona, gdy ciężar śniegu okaże się zbyt duży. Oprócz narażenia na uszkodzenie budynku, musimy liczyć się z tym, że zalegający na dachu śnieg, który ciągle topnieje i znów zamarza, może wnikać w szczeliny materiału dachówkowego i mieć działanie niszczące. Także śnieg zalegający w rynnach może sprawiać dużo kłopotu, gdy zacznie przeszkadzać w odpływie wody z dachu.

 

Usługi oferowane przez naszą firmę.

Nasza firma Lino System specjalizuje się w wykonywaniu prac na dużych wysokościach. W okresie zimowym oferujemy odśnieżanie dachów. Dbamy o to, aby budynki naszych klientów były nie tylko czyste, ale również zabezpieczone przed szkodliwymi warunkami pogodowymi. Oferujemy kompleksowe odśnieżanie, tak aby budynki naszych klientów nie były narażone na uszkodzenia konstrukcji spowodowane ciężarem śniegu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści którzy z dbałością o komfort klienta, wykonają swoją pracę w sposób dokładny i bezpieczny. Zdajemy sobie sprawę z zagrożeń wynikających z pracy na wysokościach, dlatego wszyscy nasi pracownicy techniczni to wyszkoleni profesjonaliści.

Sprawdź nasze pozostałe usługi: prace montażowemycie okien, dachów i elewacji!

Odśnieżanie dachów Białystok

odśnieżanie dachów podlaskie