Mycie okien, elewacji i dachów

Mycie okien powinno odbywać się przynajmniej dwa razy w roku. Szyby są tym elementem budynku, na którym brud jest najbardziej widoczny. Jeśli zależy Wam na tym, aby Wasz budynek sprawiał wrażenie nieskazitelnie czystego, nasza firma Lino System Wam pomoże. Oferujemy usługi w zakresie mycia okien, mycia elewacji oraz mycia dachów w Białymstoku. Pomożemy Wam utrzymać Wasz budynek w czystości na długie lata. Usuniemy pleśń, mchy, glony, a także brud z elewacji oraz dachów. W grupie naszych pracowników wysokościowych znajdują się sami profesjonaliści, dlatego nie musicie się martwić o bezpieczeństwo wykonywanej przez nas pracy. Sprawdźcie naszą ofertę i skontaktujcie się z nami, aby skorzystać z naszych usług!

Jakie usługi wykonujemy?

Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i aby każdy z Was znalazł wśród nich tę, która będzie odpowiadała Waszym potrzebom. Wiemy jak ważne jest zachowanie czystości w budynku oraz zdajemy sobie sprawę, że wykonanie takiej pracy jak nasza, nie jest możliwe bez pomocy specjalistów. Nasza firma Lino System zajmująca się myciem okien, myciem elewacji oraz dachów oferuje różne usługi w zależności od Waszych potrzeb.

Zapewniamy mycie okien oraz elewacji szklanych, ciśnieniowe czyszczenie elewacji tynkowych, a także ciśnieniowe mycie dachów oraz mycie elewacji.
W naszej ofercie znajdziecie również wykonywanie takich działań jak czyszczenie rynien, mycie świetlików i dachów, a nawet przemysłowe hal i magazynów. Nasi specjaliści zajmą się czyszczeniem i odkurzaniem konstrukcji, a także myciem szybów windowych. W naszej ofercie nie brakuje, również takich usług, jak mycie powierzchni aluminiowych, kamiennych oraz metalowych, odgrzybianie elewacji wykonanych ze styropianu, a nawet tynków mineralnych, czy odkurzanie konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania oraz mycie stref nad liniami produkcyjnymi.

Bezpieczeństwo podczas pracy.

Jak wspominaliśmy wcześniej, nasi pracownicy to wykwalifikowani profesjonaliści. Praca na wysokościach zawsze wiąże się z ryzykiem i pewnym zagrożeniem, jednak my działamy z jak najwyższą dbałością o bezpieczeństwo naszych pracowników i komfort naszych klientów. Sprzęt wykorzystywany przez naszą firmę Lino System jest najwyższej jakości i w pełni profesjonalny oraz testowany przed użyciem. W naszej pracy nie ma miejsca na pomyłki i niedociągnięcia, dlatego dbamy o każdy szczegół. Wszyscy nasi pracownicy techniczni przechodzą odpowiednie szkolenia, dzięki czemu oprócz świadomości zagrożenia związanego z ich pracą, mają wiedzę o tym, w jaki sposób uniknąć jego wystąpienia.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej firmy, która oferuje mycie okien, elewacji oraz dachów w województwie podlaskim zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalność, rzetelność, terminowość, a przede wszystkim zadowolenie.

Mycie okien, elewacji, dachów.

Mycie okien powinno się odbywać dwa razy w roku. Szyby to element budynku na którym brud jest najbardziej widoczny, pomożemy ci utrzymać twój budynek w czystości przez długie lata, usuniemy pleśń, mchy, glony i brud z elewacji rynien i dachu.
Skontaktuj się z nami i sprawdź jak dużo możemy dla ciebie zrobić.

Nasze usługi:

 • mycie okien i elewacji szklanych,
 • ciśnieniowe czyszczenie elewacji tynkowych,
 • mycie ciśnieniowe dachów,
 • czyszczenie rynien,
 • mycie świetlików i dachów,
 • sprzątanie przemysłowe hal i magazynów,
 • czyszczenie i odkurzanie konstrukcji,
 • mycie szybów windowych,
 • mycie powierzchni aluminiowych, kamiennych, metalowych,
 • odgrzybianie elewacji wykonanych ze styropianu oraz tynków mineralnych,
 • odkurzanie konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania, mycie stref nad liniami produkcyjnymi.
 • mycie paneli fotowoltaicznych
 • mycie witryn sklepowych

Sprawdź nasze pozostałe usługi: odśnieżanie dachów  i prace montażowe!