Prace montażowe

Ogromne banery i reklamy rozwieszone po są całych miastach, aby potencjalni klienci nigdy nie stracili produktu lub usługi ze wzroku. Jednak za całą promocją w takiej formie stoją również jakieś firmy i jacyś pracownicy. Na przykład nasza firma Lino System, która oferuje usługi w zakresie prac montażowych na wysokościach. Zajmujemy się bezpiecznym i profesjonalnym montażem reklam, banerów, a także wykonywaniem innych prac na wysokościach. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z dbałością o szczegóły, bezpieczeństwo oraz potrzeby i wymagania naszych klientów. Wykonujemy prace montażowe wykorzystując techniki tradycyjne bądź alpinistyczne. Montujemy elementy z prefabrykatów lub wykonywane pod konkretny projekt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skontaktowania się z nami w celu skorzystania z naszych usług.

Nasza oferta w zakresie prac montażowych.

Prace montażowe wykonywane przez naszych wykwalifikowanych pracowników technicznych dotyczą różnych dziedzin. W naszej ofercie znajdziecie takie usługi jak montaż reklam oraz montaż banerów w Białymstoku. Oprócz samego wykonania pracy montażowej, nasi specjaliści zajmą się przygotowaniem ściany pod montaż reklamy czy baneru. Nasza firma Lino System nie zajmuje się montażami dotyczącymi jedynie promocji produktów czy usług naszych klientów. Nasi pracownicy wykonają również takie prace jak budowanie sieci GSM, a także instalacja anten. Oprócz tego wśród naszych usług znajdziecie instalację klimatyzatorów, a nawet systemów zabezpieczających przed ptakami. Nasza oferta obejmuje również wznoszenie konstrukcji słupów energetycznych przy użyciu dźwigu samojezdnego i samowznoszącego. Na życzenie i w odpowiedzi na potrzeby klienta, nasi pracownicy zajmą się również instalacją zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości. W naszej ofercie znajdziecie również transport linowy.

Jak dbamy o bezpieczeństwo podczas pracy?

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją pracę wykonują z ogromną dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta. Są to wyszkoleni profesjonaliści, którzy zdają sobie sprawę z zagrożenia wiążącego się z pracą na wysokościach. Nasza firma dba o to, aby każdy z naszych pracowników technicznych przeszedł odpowiednie szkolenie, które przygotuje go do tego rodzaju pracy. Chcemy dbać zarówno o bezpieczeństwo naszych pracowników, jak i o komfort naszych klientów, dlatego niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do każdego działania, a sprzęt, którego używamy jest profesjonalny, specjalistyczny i sprawdzany przed użyciem przez naszych pracowników.

Wykonujemy prace montażowe na wysokości wykorzystując techniki tradycyjne bądź alpinistyczne. Montujemy elementy z prefabrykatów lub wykonywanych pod konkretny projekt.

Nasze usługi:

  • montaż reklam, banerów, siatki, przygotowanie ściany pod montaż reklamy,
  • budowanie wież sieci GSM i instalacja anten,
  • instalacja klimatyzatorów, systemów zabezpieczających przed ptakami,
  • wznoszenie konstrukcji słupów energetycznych z użyciem dźwigu samojezdnego i samowznoszącego,
  • instalacja zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości.

Sprawdź nasze pozostałe usługi: odśnieżanie dachów  i mycie okien, dachów i elewacji!

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która oferuje montaż reklam i banerów oraz transport linowy w województwie podlaskim zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości i zadowolenie.